T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / NİLÜFER - Koç Ortaokulu

WEB SAYFAMIZ HAKKINDA DUYURU

Yeni web sayfamız hakkında kamoyuna yapılan duyuru metni 

 

KAMUOYUNA DUYURU

 

 

         Eski web sayfamızda 13 yıllık haber arşivimiz vardı. Bununla birlikte soru-cevap modülü, ziyaretçi defteri, bilgi edinme modülü, iletişim modülü gibi paydaşlarımızla iletişimimizi sağlayan modüller de mevcuttu. Ayrıca bizimle ilgili  olan anketlerimiz, sesli okul marşımız, doküman bankamız, binlerce fotoğraf arşivimiz ve video arşivimiz bulunmaktaydı.  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 13 Şubat 2013 tarih ve 103980 sayı yazı ile 28 Şubat 2013 tarihine kadar tüm devlet okullarının özel  web sayfalarının kapatılması istendi.

        1 Mart 2013 tarihi itibariyle eski web adresimiz kapatıldı. Yeni web sayfamız olan  www.koc.meb.k12.tr  adresinde güncellemeler büyük ölçüde yapıldı. Bu süreçle ilgili olarak , aşağıdaki bazı hususların dile getirilmesinde yarar vardır.

 

         *  Yeni web sayfamızda soru-cevap modülü olmadığı için, idarecilerimize ait sayfaların alt kısmında bulunan mektup zarfı ikonu tıklanarak özelden mesaj iletilebilecektir.

         *  Yeni web sayfası ülke genelindeki tüm eğitim kurumlarına standart olarak hazırlanmıştır. Kullanılması zorunludur. Tek tiptir.

         *   Yeni sitede sol menü ve duyurular kısmı hariç hiçbir değişiklik yapılamamaktadır.

         *   İlk güncellemeler Koç Ortaokulu adına tahsisli web sayfamızda yapılmıştır.

         *   Web sayfası için sistem tarafından otomatik isimlendirme yapılmıştır. Koç Ortaokulu isminde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak bu alan fiilen hem ilkokulumuz hem de ortaokulumuz için kullanılacaktır.

         *  İlkokulumuz adına www.koci.meb.k12.tr   web sitesi alan tahsisi yapılmıştır ancak bir web sayfasını kaliteli bir şekilde güncellemek uzun zaman aldığı göz önünde bulundurularak,  şimdilik hem ilkokulumuzun hem de ortaokulumuzun buluşma noktası www.koc.meb.k12.tr   olacaktır.

        * Bu durum okulumuzun ortaokul olduğu şeklinde algılanmaması gerekmektedir.

         

         Yeni alanımızda imkânlar elverdiği ölçüde ve zamanla sizlere kaliteli web hizmeti sunmaya devam edeceğimizi ilan eder, saygılar sunarız.

                                                                                                                                                                 

Yayın: 21.03.2013 - Güncelleme: 26.03.2013 15:01 - Görüntülenme: 317